Mano Krepšelis
  • Namuose
  • Jewelry & Accessories
  • Ultra Magic Energy Tibeto senasis agatas Spalvingas didelis laimės ožkos akis dZi karoliukų pakabukas Amuletas LS TIMESTOWN Padažai RPL230201a4

Ultra Magic Energy Tibeto senasis agatas Spalvingas didelis laimės ožkos akis dZi karoliukų pakabukas Amuletas LS TIMESTOWN Padažai RPL230201a4

€85.08
Sandėlyje
  • Gerai arba mada: Gerai
  • sertifikatas: no
  • elemento tipas: Karoliukai
  • Kilmė: žemyninė Kinija
  • prekės svoris: 80
Pridėti į Pageidavimų sąrašą

+ APRAŠYMAS INFORMACIJA

3.90(Skersmuo)*1.30CM(Gylis)

Medžiaga: senas agatas

Šis stebuklingas dzi karoliukas suteikia energijos, jėgos ir gyvybingumo. Kiekvienas, dėvintis poweful dZi, gaus naudos. Nepraleiskite !!!

DZI yra gana vertas būti garbinamas, dėvimas ir renkamas. Tai šių dienų tendencija. Mes galime dėvėti DZI ar garbinti nišoje, tai gali atnešti mūsų šeimai sėkmę, sėkmę, laimingą ir visus kitus pasitenkinimus. "Dzi Bead" yra eonų senumo antikvarinis daiktas, TAIP PAT jis išlieka madingas. Skirtingas jo raštas yra idealus madingas ornamentas jauniems žmonėms, taip pat tinka bet kokio amžiaus žmonėms. DZi karoliukai yra klestėjimo, laimės ir ilgaamžiškumo ženklas, Žmonės tiki, kad Tai gali padėti jo savininkui užtikrinti užuojautos, galios ir šlovės augimą, taip suteikiant didžiulę naudą.

Pastaba: nuotraukos spalva gali šiek tiek skirtis nuo pradinio elemento.

Dzi karoliukų

legenda Pats Dzi karoliukas turi mitologinių ir legendinių elementų. Tais pirmaisiais metais, kai Tibetą užvaldė smarki epidemija, tibetiečiai buvo įstumti į vargo bedugnę ir gyveno labai sunkų gyvenimą. Laimei, gailestingasis Vajravarahi Buda atėjo jų palengvinti, numesdamas stebuklingus Dzi karoliukus iš dangaus. Kiekvienas, kuris buvo iš anksto nusiteikęs juos gauti, būtų atleistas nuo ligų, nelaimių ir nesėkmės......

"Pure Dzi" karoliukų

sudedamosios dalys Pagamintas iš aukščiausios kokybės natūralaus agato chalcedono, grynas Dzi karoliukas turi savitą magnetinį lauką su galinga energija. Kalbant apie savo išvaizdą, jis klasifikuojamas į juodai rudus ir šviesiai rudus. Jo totemas yra kreminės baltos spalvos linija, kuri giliai įsiskverbia į centrinį tašką. Kai kurie mokslininkai nurodo, kad vienas iš būdingų bruožųPure Dziis kad jis yra kreminės baltos spalvos perforacijoje.Kreminė balta laikoma geidžiamiausia.

dZi karoliukas atgal

Jei turite galimybę apsilankyti Dailės muziejuje, Bostone ar Metropoliteno meno muziejuje, Niujorke, greičiausiai rasite unikalius Tibeto karoliukus, vadinamus Dzi – stulbinantį juodai balto (arba tamsiai rudo) karoliuko kontrastą iš išgraviruoto ar apdoroto agato, kuris yra gerbiamas Tibete.Dzi arba Gzi(tariama kaip "zee") tibetiečių kalbos žodis reiškia "geras atpildas, orumas ir tobulumas". Tai yra unikalaus Tibeto karoliuko pavadinimas - autentiškas "Pure Dzi" daugiausia randamas Tibete, o "Chung Dzi" galima rasti kaimyninėse šalyse, tokiose kaip Indija ir Nepalas. "Gryni" dZi karoliukai tradicinėje Tibeto dZi vertinimo sistemoje laikomi vertingiausia ir geidžiamiausia veisle. Išgraviruoti agato karoliukai, kurie nelaikomi grynais, vadinami "Chung Dzi" arba "antriniais, mažiau svarbiais dZi".

Dzi karoliukas taip pat yra vienas paslaptingiausių iš visų šiandien žmogui žinomų karoliukų. Daugeliui karoliukų tyrinėtojų neaišku tiksli dzi karoliukų kilmė, kodėl, kada ir kaip jie buvo pagaminti. Faktas yra tai, kad šie mažyčiai akmeniniai karoliukai, raštuoti mistinėmis akimis, yra vieni brangiausių karoliukų šiandieniniame pasaulyje. Tibetiečiai tiki, kad dzi karoliukai yra brangios antgamtinės kilmės brangenybės. Tibete yra daug mitų ir legendų, apibūdinančių karoliukų kilmę. Tarp daugelio mitų ir legendų, kurios seka dzi, pagrindinis įsitikinimas yra tas, kad dievai juos sukūrė. Tibeto teoriškai dieviška kilmė padarė dzi brangiais ir galingais talismanais. Dauguma tibetiečių to nepaleidžia, nes tai jiems gali sukelti nesėkmę. Be to, karoliukų retumas daro juos tokius pat vertingus kaip deimantai Tibete.

Dauguma tibetiečių mano, kad dzi kadaise buvo vabzdžiai, gyvenę savotiškame lizde. Kai vabzdžiai buvo atkasti, jie ir toliau judės tam tikrą laiką ir galiausiai taps sutvirtinti šiandien egzistuojančio dzi pavidalu. Yra istorijų, kad dzi kadaise buvo vabzdžiai, bet juos sužavėjo žmogaus rankos prisilietimas, arba žmonės, turintys gerą karmą, arba moters marškiniai.

Buvo laikas, kai Tibetą užvaldė sunki epidemija ir tibetiečių gyvenimas buvo labai sunkus. Laimei, gailestingasis Vajravarahi Buda atėjo į gelbėjimą, paleisdamas stebuklingus Dzi karoliukus iš dangaus. Manoma, kad karoliukai atneša sėkmę, apsaugo nuo blogio ir apsaugo dėvėtoją nuo fizinės žalos.

Vienoje iš istorijų aprašoma, kad dzi kadaise buvo nešiojami pusiau dievų danguje kaip papuošalai senovėje. Kai dzi pamažu nyko, pusiau dievas metė jį į žemę.Todėl niekas niekada negali rasti tobulos būklės karoliukų.

Kita legenda pasakoja istoriją, kad po to, kai Guru Rinpočė (Padmasambhava) pastatė pirmąją šventyklą (Samye vienuolyną) Tibete, dangiškosios būtybės jį palaimino dzi karoliukais. Tada Guru Rinpočė užkasė dzi karoliukus visame Tibete, kiekvienas su konkrečia malda, palaiminimu ar dvasine įžvalga. Po šimtų metų Lingo karalystės karalius Gesaras nugalėjo Tagzigo karalystę, jis rado žemėlapius, kurie paskatino jį atrasti retus lobius, įskaitant milijonus dzi karoliukų. Karalius Gesaras sugrąžino juos kaip karinio užkariavimo grobį, kad apdovanotų kareivius.

0 Atsiliepimų apie šį produktą

Pridėti atsiliepimą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.
Jūsų įvertinimas *